SK | EN | DE
slideshow
slideshow

 

Inštalatér - MP

Marek PASTUCHA
Vaďovce 111
916 13   VAĎOVCE

 

IČO:    47573015

DIČ:    1049782987

 

tel.:

+421 918 604 728

e-mail:

pastucha.marek@gmail.com

 

 Stavebné práce Stará Turá - rekonštrukcie bytov

 

- kompletné rekonštrukcie bytových jadier

Ešte aj v dnešnej dobe je stále aktuálnym problémom umakartové bytové jadro. Ak stále váhate, či bytové jadro zrekonštruovať alebo nie, určite by ste sa mali rozhodnúť pre jeho prestavbu. Nové bytové jadro podstatne zmení vzhľad Vášho bytu. Okrem toho, pri rekonštrukcii bytového jadra si môžete splniť svoje predstavy, ako má vyzerať napr. Vaša vysnívaná kúpeľňa.
Ešte pred realizáciou bude potrebné vedieť, kde bude rozmiestnené zariadenie kúpelne ako vaňa, príp. sprchový kút, umývadlo, poprípade WC, taktiež elektrospotrebiče, svetelné zdroje, zrkadlová skrinka a iný nábytok. To všetko je potrebné vedieť najmä z dôvodu, aby sme vedeli kde zpevniť konštrukciu jadra, kadiaľ viesť najoptimálnejšie elektroinštaláciu, vodoinštaláciu a ďalšie.
Ak nemáte ani predstavu o tom, ako má vyzerať vaše bytové jadro, môžeme Vám predložiť naše predlohy, a spoločne tak prísť na to, ako by malo to Vaše jadro vyzerať.

- rekonštrukcie starších rodinných domov a bytov

- prístavby a prestavby

- murárske práce

- obkladačské práce

- výmena plastových (hliníkových) okien a dverí

obhliadka a zameranie, búracie práce, prípadné korekcie zväščením alebo domurovaním otvorov (podľa predstáv zákazníka), odvoz starých okien a dverí, osadenie a montáž nových, osadenie parapetných dosiek, fasádne interérové aj exteriérové úpravy

- izolatérske práce

- vonkajšie zateplenie fasády

- zateplenie podkrovia

- montáž sadrokartónu

Montáž sadrokartónových stropov, priečok, predsadených stien, montáž kazetových stropov, znižovanie stropov, zhotovenie podkroví, ...

- maliarske práce

- pokládka plávajúcich podláh